Billetsalget er åbent til kampen mod Viborg FF

3F Superligaen er på landsholdspause, men når vi igen inviterer til fodbold på Lyngby Stadion er fredagskamp for alle pengene, når Viborg FF kommer på besøg d. 7 oktober.

KØB JERES BILLETTER HER

Tidligere på sæsonen har en fredagskamp skabt sæsonens store højdepunkt. Tribunerne på Lyngby Stadion gyngede nemlig, da FC Midtjylland var på besøg i starten af august, og De Kongeblå kom tilbage fra 0-3 til 3-3.

Forhåbentlig behøves vi ikke at lave et comeback denne aften, hvor Viborg FF kommer på besøg. Kampstart er kl. 19, og som altid åbner vi dørene to timer før, kl. 17.

Det fulde program følger en af de nærmeste dage, men allerede nu kan vi løfte sløret for, at vi har “Happy Hour” med to for én på al drikkelse fra kl. 17 til 18 samt DJ i Fanzonen!

KØB JERES BILLETTER HER

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

Nissan har netop fået et stærk begrænset antal ARIYA Advance 63 kWh Limited edition med 3,6 kW AC oplader fra

kun 309.990 kr.

Prøv den i samarbejde med Lyngby Boldklub! Klik og book din prøvetur – så får du også 2 billetter til Lyngby-AGF.

Få mere forretning med

LB Morgennetværk

Et aktivt netværk fyldt med passionerede erhvervsdrivende

Vil du vide mere om værdien ved at være partner i Lyngby Boldklub?

Så meld dig til vores B2B-nyhedsbrev herunder. Det er gratis og uforpligtende.

0
Din kurv er tom!

Skynd dig at lægge var i din kurv, så den ikke er tom.

Webshop