FORLÆNGELSE: DEN GODE KAFFE BLIVER I KLUBHUSET ☕💙

Nordhavn Coffee vil fortsat være kaffeleverandør til Lyngby Boldklub og dermed sikre den gode smag til klubbens ansatte, men også gæsterne og VIP-kunderne på kampdage.
– Men Nordhavn Coffee er meget mere end bønner.

Som du kan se på billedet, har de en kaffevogn, du kan glæde dine medarbejdere med en morgen foran kontoret, eller de kan levere en full-service maskine til dit kontor. Du kan også besøge deres risteri og lave et event med dine medarbejdere, så I sammen vælger den helt rigtige bønne til jeres kontor.

Mulighederne  er mange – kontakt Rasmus Borre, hvis du vil have god kaffe.

Mød Nordhavn Coffee her: https://nordhavncoffee.com/

Tak for jeres fortsatte opbakning – og gode smag!

#SammenforLyngby

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

U19-drengene mødte overmagten i pokalfinalen

Vores U19-drenge blev sat til vægs af overmagten fra FCK onsdag aften, som vandt med 5-0 over os i pokalfinalen. Tre af scoringerne faldt i det sidste kvarter af opgøret. Vores målmand, Filip Versterre, leverede en rigtig flot præstation – særligt i første halvleg.

Læs mere »

Vil du vide mere om værdien ved at være partner i Lyngby Boldklub?

Så meld dig til vores B2B-nyhedsbrev herunder. Det er gratis og uforpligtende.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products