Den nye Jubilæums Kollektion er landet!

I anledning af klubbens 100 års jubilæum, har Lyngby Shoppen i samarbejde med Guldkants Danmark lanceret den nye jubilæums kollektion som hylder Lyngby Boldklubs store milepæl. I kollektionen finder du nye og nuværende produkter, krydret med jubilæums logoet som går igen gennem hele kollektionen.

Skal du også blive klar til et spændende jubilæums år for Lyngby Boldklub i 3F-Superligaen, så er det nu du kan finde alt fra nye t-shirts, sweatshirts, krus, halstørklæder og meget andet på Lyngby Shoppen!

Find hele kollektionen her: https://shop.lyngby-boldklub.dk/merchandise/100_AARS_JUBILAEUM_KOLLEKTION

BLIV KLAR TIL VINTEREN
FIND DIT KONGEBLÅ-MERCHANDISE HER!

Du kan se flere billeder og indhold om Lyngby Boldklub på vores Facebook,Instagram, LinkedIn og Twitter.

Del på facebook
Facebook
Del på twitter
Twitter
Del på linkedin
LinkedIn
Del på email
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

0
Din kurv er tom!

ØV! Din kurv er helt tom. Skynd dig at fylde noget i den.

KATEGORIER100 ÅRS JUBILÆUMHOODIE   T-SHIRTSWEATSHIRT   KRUSHUE OG HALSTØRKLÆDEBARN   DAME
Powered Voltage Emoji by Caddy