? DET BLIVER BLÅT IGEN ?

De sidste måneders turbulente tid har været en speciel situation for mange. Vi har ikke kunne samles og mødes med alle dem vi holder af, som vi plejer, og generelt har hverdagen til tider været lidt grå og trist. Men i Lyngby Boldklub tror vi på, at ”Det bliver blåt igen”!

Selvom vi fortsat ikke er helt fri af covid-19, så lad os sammen holde panden højt i ægte #SammenForLyngby-stil. Vi har i Lyngby Boldklub produceret en støttetrøje, som markerer fællesskabet og sammenholdet, der er i Lyngby Boldklub og Kongens Lyngby. Udover at støtte klubben, så går overskuddet fra salget af trøjen også til klubbens talenter, da vi gerne vil være med til at dyrke morgendagens talenter og deres drømme ? 

Køb din sweatshirt her: bit.ly/blåtigen_sweatshirt
Køb din sweatshirt børnestørrelse her: bit.ly/blåtigen_sweatshirt_barn
Køb din T-shirt her: bit.ly/blåtigen_tshirt
Køb din T-shirt børnestørrelse her: bit.ly/blåtigen_tshirt

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

Få mere forretning med

LB Morgennetværk

Et aktivt netværk fyldt med passionerede erhvervsdrivende

Vil du vide mere om værdien ved at være partner i Lyngby Boldklub?

Så meld dig til vores B2B-nyhedsbrev herunder. Det er gratis og uforpligtende.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products