VI MALER BYEN BLÅ ?

Den støtte og kærlighed, vi oplever fra jer i øjeblikket, er helt fantastisk, og vi er dybt taknemmelige. I morgen starter hverdagen for de fleste mennesker, når børnene starter i skole, og arbejdet igen kalder. Derfor vil vi gerne lege en lille leg med jer, og vi sætter 10 x 2 billetter på højtkant til kampen mod Randers d. 25. august samt en tur for fire personer i vores Klub Lounge med buffet og fri drikkelse.
 
Alt du skal gøre for at lege med, er at klæde dig i blåt og gerne Lyngby-tøj, og så skal du tagge dit billede #ViMalerByenBlå på enten Facebook, Instagram eller Twitter. Så er du med i konkurrencen om billetterne. Du kan være med alle tre steder og dermed have tre “lodder”. Vi håber, I vil lege med i morgen ? #SammenForLyngby #ViMalerByenBlå

Læs også: Alle pladser er frigivet – Køb dit sæsonkort nu

Du kan se flere billeder og indhold om Lyngby Boldklub på vores Facebook,Instagram, LinkedIn og Twitter

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

Få mere forretning med

LB Morgennetværk

Et aktivt netværk fyldt med passionerede erhvervsdrivende

Vil du vide mere om værdien ved at være partner i Lyngby Boldklub?

Så meld dig til vores B2B-nyhedsbrev herunder. Det er gratis og uforpligtende.

0
Your Cart is empty!

It looks like you haven't added any items to your cart yet.

Browse Products