fbpx
Den støtte og kÌrlighed, vi oplever fra jer i øjeblikket, er helt fantastisk, og vi er dybt taknemmelige. I morgen starter hverdagen for de fleste mennesker, nür børnene starter i skole, og arbejdet igen kalder. Derfor vil vi gerne lege en lille leg med jer, og vi sÌtter 10 x 2 billetter pü højtkant til kampen mod Randers d. 25. august samt en tur for fire personer i vores Klub Lounge med buffet og fri drikkelse.
 
Alt du skal gøre for at lege med, er at klĂŚde dig i blĂĽt og gerne Lyngby-tøj, og sĂĽ skal du tagge dit billede #ViMalerByenBlĂĽ pĂĽ enten Facebook, Instagram eller Twitter. SĂĽ er du med i konkurrencen om billetterne. Du kan vĂŚre med alle tre steder og dermed have tre “lodder”. Vi hĂĽber, I vil lege med i morgen 💙 #SammenForLyngby #ViMalerByenBlĂĽ

Læs også: Alle pladser er frigivet – Køb dit sæsonkort nu

Du kan se flere billeder og indhold om Lyngby Boldklub pü vores Facebook,Instagram, LinkedIn og Twitter