VI MALER BYEN BLÅ ?

Den støtte og kærlighed, vi oplever fra jer i øjeblikket, er helt fantastisk, og vi er dybt taknemmelige. I morgen starter hverdagen for de fleste mennesker, når børnene starter i skole, og arbejdet igen kalder. Derfor vil vi gerne lege en lille leg med jer, og vi sætter 10 x 2 billetter på højtkant til kampen mod Randers d. 25. august samt en tur for fire personer i vores Klub Lounge med buffet og fri drikkelse.
 
Alt du skal gøre for at lege med, er at klæde dig i blåt og gerne Lyngby-tøj, og så skal du tagge dit billede #ViMalerByenBlå på enten Facebook, Instagram eller Twitter. Så er du med i konkurrencen om billetterne. Du kan være med alle tre steder og dermed have tre “lodder”. Vi håber, I vil lege med i morgen ? #SammenForLyngby #ViMalerByenBlå

Læs også: Alle pladser er frigivet – Køb dit sæsonkort nu

Du kan se flere billeder og indhold om Lyngby Boldklub på vores Facebook,Instagram, LinkedIn og Twitter

Del på facebook
Facebook
Del på twitter
Twitter
Del på linkedin
LinkedIn
Del på email
Email

Læs mere fra #LYNGBYBK

0
Din kurv er tom!

ØV! Din kurv er helt tom. Skynd dig at fylde noget i den.

KATEGORIER100 ÅRS JUBILÆUMHOODIE   T-SHIRTSWEATSHIRT   KRUSHUE OG HALSTØRKLÆDEBARN   DAME
Powered Voltage Emoji by Caddy